Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Přehlídka středních škol už ve čtvrtek

Přehlídka středních škol už ve čtvrtek

15. 10. 2024

Máte doma deváťáka nebo osmáka a přemýšlíte nad tím, jak mu pomoci nasměrovat ho na správnou střední školu, pokud ještě sám tápe?

Přijďte ve čtvrtek 17. října mezi 9. a 17. hodinou do svitavského multikulturního centra Fabrika (Wolkerova alej 92/18) na Přehlídku středních škol 2024.

Akce se letos zúčastní více než 50 škol z okresu Svitavy, Pardubického kraje a přilehlých oblastí. Na výběr bude pestrá paleta oborů: technické, ekonomické, chemické, IT, zdravotnické… Nečeká na vás ale jen prezentace jednotlivých škol. Na přehlídce bude k dispozici poradenství k volbě povolání či prezentace významných regionálních zaměstnavatelů.

Za organizátora, kterým je Úřad práce ČR – Kontaktní pracoviště Svitavy, přidává pozvání také Stanislava Nedvědová: „Srdečně zveme žáky, rodiče, pedagogické pracovníky, výchovné poradce a všechny, kteří chtějí získat přehled o možnostech středního vzdělávání nejen v našem regionu.“