Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Zimní kino nebude

Zimní kino nebude

16. 12. 2022

Také na poslední víkend před Vánocemi jsme si pro vás přichystali bohatý program.

V sobotu 17. prosince si nenechejte v divadle Trám ujít představení České Vánoce v podání divadelního spolku Zaklep Svitavy, které začíná v 16:00 a v 18 hodin.
Od 19:00 hodin pro změnu milovníci muziky mohou zavítat do svitavské Fabriky na koncert uskupení SYxtet.

Čtvrtou adventní neděli otevře kulturně v 13:00 hodin loutková pohádka Zpátky do Betléma, po jejímž konci se můžete přesunout na náměstí. Zde od 14:00 hodin vystoupí Janko Kulich & Kolegium, na který od 15:30 naváže oblíbený Svitavy Ukulele Ensemble.

Vánoční kino (Grinch), které bylo plánováno na 17. hodinu, bude kvůli obavám z poničení techniky velkým mrazem zrušeno. Děkujeme za pochopení.

Pokud nechcete přijít o filmový zážitek, můžete zamířit do  kina Vesmír na dlouho očekávanou premiéru filmu Avatar:The Way of Water. Promítá se v pátek, sobotu i v neděli od 16:00 hod s dabingem a od 19:30 s titulky.
Přejeme vám příjemně strávený adventní víkend.