Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Svatováclavský vinný košt už tuto sobotu!

Svatováclavský vinný košt už tuto sobotu!

19. 9. 2023

Slavnosti vína se ve Svitavách letos uskuteční v sobotu 23. září. Na náměstí opět najdete vinaře a vinařky, kteří přivezou do horní části náměstí Míru svá lahodná vína z různých koutů Moravy. K ochutnávání zahraje Cimbálová muzika, a to ve dvou blocích, následovat bude kapela Klíč a po ní Michal Horák se svou kapelou. Pak ho na pódiu vystřídá Ivan Hlas trio a hudební program uzavře sestava Holinky. Přijďte ochutnávat a užít si podzimního dne, těšíme se na vás!

Na pódiu se během tradiční oslavy vína vystřídají tyto formace:

14:10 a 15:00 Cimbálová muzika Slovácko
16:20 Klíč
17:50 Michal Horák a kapela
19:45 Ivan Hlas Trio
20:50 Holinky

Jožka Šmukař nevystoupí.
V původním plánu koštu bylo vystoupení Jožky Šmukaře. Vinou komunikačního šumu však letos Jožka nevystoupí. Omlouváme se a jeho vystoupení se uskuteční buď formou koncertu ve Fabrice nebo na některém z dalších ročníků Svatováclavského vinného koštu.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás.

Svatováclavský vinný košt zahájíme ve 14 hodin.

Vložila: Petra Soukupová