Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Prázdninové setkání jubilantů

Prázdninové setkání jubilantů

31. 8. 2023

V úterý 29. srpna přivítali v Langerově vile místostarostka Ditta Kukaňová, místostarosta Pavel Čížek a vedoucí sociálního odboru Šárka Řehořová šestnáct jubilantů, aby jim popřáli k jejich životnímu výročí. Rekordmankou byla paní Novotná, která se setkání zúčastnila již poosmé.

Vedení města přítomným oslavencům představilo důležité projekty, které se ve městě plánují a také odpovědělo na všechny podněty a připomínky. Jedním z probíraných témat byla městská hromadná doprava. Ve Svitavách se o jejím zavedení neuvažuje. Senioři mohou k přepravě po městě využívat částečně dotovaných služeb společnosti Salvia, kdy za jednu jízdu v pracovních dnech od 6:00 do 15:00 hodin zaplatí 35 korun, od 15:00 do 18:00 hodin pak 45 korun. Službu je možné objednat ve všedních dnech od 8:00 do 14:00 hodin na telefonním čísle 730 844 717. Její výhodou je odvoz přímo ode dveří ke dveřím a svitavští senioři ji využívají nejen při návštěvách doktora, ale také při jízdě na nákup, na poštu či ke kadeřníkovi. Více informací se dozvíte na webových stránkách střediska Salvia.

Přejeme všem jubilantům ještě jednou především pevné zdraví do dalších let a již nyní se těšíme na další setkání.