Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Pouť ke sv. Jiljí

Pouť ke sv. Jiljí

30. 8. 2022

Detailní program tradiční nedělní akce aneb na co všechno se můžete těšit.

Program v horní části náměstí Míru začne v 9 hodin ráno a letos poprvé se o něj postará jihočeské divadlo KVELB.

9:00 zahájení – malá lákající show
9:15 Divadlo KVELB – Kašpárek řádí, vozík loutek
9:45 Klaun BILBO
10:15 JAFAR – mistr ostrého meče
10:45 Neviditelný CIRKUS – akční, komické
11:15 ARÉNA pro kejklování – zapojení dětí do akce
11:45 Klaun BILBO
12:15 Kubína JAFARovna – živý velký had
13:10 TEATRO PICCOLINO – Pan Bonobo, klauni, akrobacie i žongláže – rodinné představení
13:55 Divadlo KVELB – „ČERNÁ RODINKA“ – řádící rodinka a obří kočárek
14:45 JAFARova silačina – silácké výstupy
15:45 Klaun BILBO
16:15 Divadlo KVELB – představení „DRAK a Rytíř“ – show obřího Draka, ohně, jiskry, kouř…

Dolní části náměstí Míru bude patřit hudbě. Cimbálová muzika Aleše Smutného se zpěvákem Karlem Hegnerem vystoupí v 10:00, 12:15 a 13:05 hodin.

Nedělní program ukončí v kostele sv. Jiljí v 19 hodin komorní koncert instrumentálního rodinného Tria Musette, na kterém zazní skladby Astora Piazzolly, Bettiny Born či Johna Lennona.

Samozřejmostí po celý den budou kolotoče, houpačky a další adrenalinové atrakce, spolu se stánky plnými dobrot či upomínkových (a dalších) předmětů. Předpověď počasí vypadá slibně, tak si přijďte užít prima den.