Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Potřebujete pomoc s podnikáním?

Potřebujete pomoc s podnikáním?

2. 10. 2023

Město Svitavy také v letošním roce pokračuje v podpoře začínajících i pokročilých podnikatelů a ve spolupráci s projektem Podnikni to! pro vás již potřetí otevře unikátní bezplatný kurz.

Kurz je určen všem, kteří mají v hlavě podnikatelský nápad, ale neví, jak ho zrealizovat. Je určen také již aktivním podnikatelům, kteří hledají inspiraci a jistotu při zavádění nových produktů. Vhodné podněty v něm ale najdou také lidé, které podnikání láká, ale konkrétní nápad stále hledají.

Kurz je nabídkou pro občany města Svitavy i okolních obcí, pro zaměstnané, studenty i maminky na mateřské dovolené. Skládá se z pěti setkání, která budou probíhat jednou týdně, a to vždy ve čtvrtek od 17:30 do 20 hodin ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Svitavy, T. G. Masaryka 40/25.

První setkání se uskuteční ve čtvrtek 12. října 2023, naposledy se přihlášení účastníci sejdou 16. listopadu (termín 26. 10. je vynechán). Účast v kurzu je díky podpoře města Svitavy zdarma. Dopředu je však nutná registrace.

Registrovat se můžete na webu Podnikni to!, kde se také dozvíte o kurzu více informací.