Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » MIC Svitavy prokázalo svoji kvalitu

MIC Svitavy prokázalo svoji kvalitu

25. 8. 2022

Městské informační centrum ve Svitavách dlouhodobě poskytuje zákazníkům služby na té nejvyšší úrovni. O tom svědčí například titul absolutního vítěze ČR v anketě „Oblíbené informační centrum roku 2020“.

V rámci ověření kvality služeb Turistických informačních center v České republice, pořádá každoročně Asociace turistických informačních center České republiky (A.T.I.C.) tzv. Mystery shopping. Jedná se o tajnou zkoušku služeb centra v přestrojení. Vyškolený mystery shopper přijde jako běžný klient do informačního centra a hodnotí vše z pohledu zákazníka. Obsluha přitom netuší, že se jedná o kontrolu, která bedlivě sleduje všechny možné maličkosti.

Mimo jiné se hodnotí:

• značení a otevírací doba IC
  • exteriér IC
  • interiér a vybavenost IC
  • pracovník IC – vizáž, přístup, odbornost
  • prostor je dán samozřejmě také subjektivnímu dojmu zákazníka

Informačnímu centru se v Mystery shopping letos podařilo získat skvělých 41 bodů z celkových 42.

Co k výsledku dodává vedoucí MIC Petr Šmerda?
Děkuji kolegům za skvělou reprezentaci města Svitavy. Jsem rád, že poskytované služby veřejnosti jsou v našem informačním centru na vysoké úrovni. Naše činnost je velmi pestrá, časově i personálně náročná, proto si tohoto ocenění velmi vážím. Doufám, že jsou naši zákazníci spokojeni."

Někdy je těžké zpětně dopátrat, jaký konkrétní zákazník byl za kontrolora převlečen. Letos si ho zaměstnankyně MIC Leona Haraštová vybavila. „Vůbec jsem nezaznamenala, že tady probíhá kontrola. Takže mě nezaskočil ani žádný úkol. Kontrolor byl obsloužen stejně jako každý jiný zákazník,“ dodala k samotnému průběhu.

Městské informační centrum se letos opět uchází o hlasy v anketě Oblíbené informační centrum roku 2022. Pokud jste s našimi službami spokojeni, můžete nám  dát svůj hlas.
Děkujeme :)