Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Dopravní omezení ve Svitavách

Dopravní omezení ve Svitavách

31. 3. 2023

V ulici Kpt. Jaroše dojde kvůli realizaci stavby I/43 Hradec nad Svitavou – Lačnov k částečné uzavírce z důvodu realizace dešťové kanalizace v prostoru křižovatky silnice I/43 s MK, ul. Dukelská – směrem k ul. Údolní, a to od pondělí 17. dubna do neděle 28. května (původní termín byl 3.-23. dubna).
Provoz bude v této době sveden na provizorní komunikaci vybudovanou ze štěrkového lože a panelů a bude kyvadlový. V době pracovních činností bude kyvadlový provoz řízen pracovníky stavby. V době pracovního volna a klidu, bude provoz řízen SSZ.

Od pondělí 3. do středy 5. dubna bude v této části města také částečně omezena doprava z důvodu odpojení 2 kusů vodovodu a provedení sondy na hlavním řadu v silnici I/43. Doprava bude v tyto dny svedena do jednoho jízdního pruhu a řízena semafory.

Dopravní omezení od pondělí 3. dubna čeká také ulici Milady Horákové, ve které bude z důvodu rekonstrukce plynovodu uzavřen zhruba 200m úsek, a to od křižovatky s ulicí Tyrše a Fügnera směrem k bazénu.
Rezidenti budou moci před domem zaparkovat, jinak by měl být ale úsek neprůjezdný. Práce zde potrvají zhruba do 17. dubna.

Děkujeme za pochopení a obezřetnost při cestování nejen těmito místy.